Vadimize gelen tüm hayvanlarımız, öncelikle sağlık kontrolünden geçirilmekte ve veteriner hekimlerimizce gerekli tüm aşıları yapılmaktadır. Kategorilere ayırdığımız hayvanlarımız için seçilen bölgeye yerleştirdiğimiz hayvanlarımızın için öncelikli hedefimiz olan sağlıklı bir yetiştirme süreci Vadimizin diğer tüm özellikleri ile de yakından alakalıdır.

Hedefimiz hayvanlarımızın hasta olmalarına izin vermemektir. Bunun için seçtiğimiz çiftlik alanımızdan, ürettiğimiz doğal yeme, hayvanlarımıza verdiğimiz doğal sudan, besihanemizde bulunan hijyen koşulları yükseltilmiş yaşam alanlarına ve otomasyon sistemlerine kadar hiçbir yatırımı fazlalık veya maliyet olarak görmedik.

Hayvanlarımızın stresten uzak kalması için ızgara ve küreme sistemleri yerleştirdik. 24 saat otomatik kaşağı sistemi ile hayvanlarımızın yaşantısına mutluluk kattık. Biz Vadi Besicilik olarak ancak böyle bir süreçten geçen sağlıklı hayvanlara 'Oragnik' ismini layık gördük.

Kocaeli bölgesinin en doğal vadisi

Bölgenin en yeni ve modern kesimhanesine sahip olan Vadi Besicilik sizi sorunsuz ve kusursuz bir kurban bayramı geçirmeye davet ediyor.

Web Tasarım