Vadimiz Kocaeli ilimize bağlı- Gölcük ilçe sınırlarında ormanlık bir alanın içersinde, Lütfiye Köyü'nde bulunmaktadır. Bulunduğu yer münasebetiyle tam bir doğa harikası olan Lütfiye Köyü, şehir yapılaşmasından uzak olmasıyla temiz kalmış, trafik ve sanayi atık gazlarından uzak ve tam bir huzur mekanıdır. Sizinde her zaman bizi ziyaret edebileceğiniz bu ortam, sessizliği ve sakininliğinin yanısıra, ormanlık alanın tam ortasında bulunması sayesinde tam bir oksijen deposudur.

Konumumuz Gürpınar Su dolum tesislerinin çok yakınındadır. Bu dolum tesislerinde kullanılan su kaynakları aynı şekilde Vadimiz'de de kullanılmakta ve hayvanlarımız bu doğal sularla beslenmektedir.

Hayvanların da gezinme ihtiyaçları, açıkhava ihtiyaçları bulunmaktadır. Vadimizde bulunan hayvanlarımız bu eşsiz güzellikten de faydalanabilmekte, onlar için hazırlanmış gezinme alanlarında özgürce bu ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedirler.

Kocaeli bölgesinin en doğal vadisi

Bölgenin en yeni ve modern kesimhanesine sahip olan Vadi Besicilik sizi sorunsuz ve kusursuz bir kurban bayramı geçirmeye davet ediyor.

Web Tasarım